Konzultace probíhají momentálně na dálku – telefon, skype, whatsapp, viber, signal…bližší info najdete v kontaktech…

UPOZORŇUJI NA ZMĚNU EMAILOVÉ ADRESY.

Pokud potřebujete pomoci v tíživé a náhlé situaci pokusím se Vám vyhovět co nejdříve, ten den, druhý či třetí den objednávky, pokud zašlete potvrzení o zaplacení.

Semináře Marthascolla* a kurzy se momentálně nekonají, jakmile to situace dovolí budou vypsány náhradní termíny.

Na youtube Martha Masopustová se postupně zveřejňují přednášky pořádané ve vzdělávacím centru Na Karmeli v Mladé Boleslavi v letech 2017-2019 – jedná se o základní informace pro duchovní rozvoj – témata na stránce K DISPOZICI.

 

 

 

Přednášky

V roce 2021 se přednášky Na Karmeli zatím konat nemohou. Jakmile by došlo ke změně v druhé polovině roku, budu včas informovat.

Pokud máte zájem se dál rozvíjet, doporučuji poslech či zhlédnutí přednášek na youtube kanálu v klidu domova. Informace najdete na stránce: K dispozici.

 

Prezenční semináře – pokud situace dovolí – se budou konat na adrese vzdělávacího centra:

Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav II.

Přednášky, kurzy a semináře

.

V současné době postupně nahráváme na youtube Martha Masopustová některé přednášky natočené Na Karmeli v minulých letech…

Doporučuji zhlédnout pro osobnostní duchovní rozvoj v různých tématech

Témata jsou orientačně uvedena na stránce K DISPOZICI.

Pokud Vás přednášky obohatí, budeme rádi za jakýkoliv finanční příspěvek na číslo účtu: 210 195 7783/2010, do poznámky uveďte dar.

KURZY a SEMINÁŘE jsou připravovány také ve formě nahrávek, postupně tu bude umístěna nabídka. (Zasílány budou po zaplacení přes Úschovnu.)

 

 

 

,,,

Kurzy

Konají se buď ve vzdělávacím centru Na Karmeli, nebo v Bakově nad Jizerou, podle počtu zájemců – přihlašujete se přímo mně.

Termínově se kurzy konají po dohodě se zájemci, kteří se přihlásí dopředu na email: marta.masopustova@email.cz, anebo telefonicky: 605 858 991.

Bližší informace k obsahu najdete na www.karetni-vyklad.cz na stránce Kurzy.

Témata kurzů:

Práce s kyvadlem – čtyřhodinový, 1200,-Kč, záloha 200,-Kč 

Automatická kresba – čtyřhodinový, 1200,-Kč, záloha 200,-Kč 

Čtení z ruky I. a II. – šestihodinový, 1800,-Kč, záloha 300,-Kč

Numerologie I. a II. šestihodinový, 1800,-Kč, záloha 300,-Kč 

Práce s energií – čtyřhodinový, 1200,-Kč, záloha 200,-Kč

Výklad tarotu základní – osmihodinový, 2400,-Kč, záloha 400,-Kč

Základy astrologie – šestihodinový, 1800,-Kč, záloha 300,-Kč

OTEVÍRAT SE BUDOU KURZY:

Marthascolla*  duchovní škola poznání a seberozvoje

Vzdělávací centrum Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav

HODNOCENÍ účastníků MARTHASCOLLA*

……………………………………………………………………………………………………

Seminář se mi líbil moc. Látka mě pohltila. Některé věci jsem znala, o něco jsem se obohatila, nastalo několik ,,aha“ momentů. Ve srovnání s tím, co dělám, jaké vůně používám, po jakých barvách toužím a v porovnání s mým zdravotním stavem se mi to vše potvrzuje i z hlediska čaker. Moc děkuji za Vaši pozitivní a uklidňující energii a pro mě za poutavé postřehy a příklady ze života. (Aneta)

Líbila se mi hlavně praktická část – nové zkušenosti a tipy, jak na sobě pracovat. Naučila jsem se nové věci o čakrách, o minerálech, některé informace si ujasnila. Pročistila jsem si auru a zažila nové pocity při energetickém cvičení. Zklidnila jsem se a dobře naladila. Hrozně rychle to uteklo, bylo to příjemné. (Alena)

Doslova jsem hltala informace, za které děkuji. Byla tu po celou dobu příjemná atmosféra, klid a souznění, i výběr prostoru byl fajn. Sešla se i skupina lidí, kteří si vzájemně měli co říct, otevřeli se a navzájem si sdělovali své poznatky, myšlenky i zkušenosti. Odnáším si plno zajímavých, a mně i mému okolí, prospěšných informací. Kromě toho jsme si na sobě vyzkoušeli techniky, které nám mohou pomoci prakticky v našem životě.(Lucie)

Semináře paní Marthy jsou vždy velmi milé, přínosné, nabíjející, inspirující a povzbuzující. Jsem téměř pravidelnou účastnící jejích vzdělávajících akcí. Chci se dále rozvíjet. (Iva)

Seminář splnil mé představy – systematicky a srozumitelně představená jednotlivá témata. Na konci jsem cítil velké zklidnění a vyrovnanost díky zařazené automatické kresbě a energetické práci na sobě. Získal jsem řadu praktických a užitečných tipů pro spokojenější a vyrovnanější osobní život, svou psychiku. (Karel)

Získala jsem lepší směr a pochopení své cesty. Asi jsem byla ve správný čas na správném místě:-) Ráda budu pokračovat. (Martina)

Děkuji za příjemně strávený den v krásně čistých energiích a další posun v mém transformačním procesu. (Viera)

Doporučuji druhým, seminář se mi líbil moc, ač byl dost náročný. Odcházím s pokorou, důvěrou a poděkováním. Odnáším si poznání: Méně přemýšlej a mluv. A více naslouchej a ciť. (Martina)

Se semináře mám krásné zážitky i nová poznání. Myslím si, že v dnešní době by si měl čas pro sebe najít každý – i duše musí žít… (Pavel)

Prožitky praktické části ve mně nastartovaly důvěru k mému vlastnímu mimosmyslovému cítění a intuici. Snad mě seminář vrátí zpět na mou životní cestu duchovna a k práci se svým tělem. Každopádně, Martho, děkuji:-) Iva

Seminář dnes pro mě byl jako první pomoc, abych se srovnala se svými pocity v aktuální situaci v širší rodině. Pomohlo mi uzemnění, učesání čaker a uvědomění. Jsem za sebe ráda, že jsem přišla, i když se mi sobotní ráno moc nechtělo. Děkuji za Vaši empatii, zájem o nás. Potřebovala jsem restart v práci na sobě a to se tím podařilo. Jsem ráda a hodnotím kladně, že se na Vašich seminářích dozvím vždy něco nového, zajímavého a potřebného. (Vlasta)

Výklad paní Marthy mi velmi vyhovuje, je věcný, snadno pochopitelný, plný příkladů a praktických cvičení. Navíc lektorka vytváří velmi příjemnou atmosféru, naladění, dokáže tzv. vyjít se všemi a zapojit je. Mám pocit, že investuji do svého osobního rozvoje na správném místě, vnímám posuny ve vnitřním já. Děkuji. (Vendula)

...

Videa na youtube: Martha Masopustová 

 

Propouštění strachů a příprava na změny

Posílení rovnováhy našeho zdraví I.-III.část

Současné vibrace a naše energetické zpracovávání.

Energetická cvičení – odvedení do země a ochrana.

Vliv celosvětové meditace na další vývoj

Další témata videí najdete na stránce K DISPOZICI…

...